کنسرت گروه کر و موسیقی «ماهبانگ» برگزار می شود

کنسرت گروه کر و موسیقی «ماهبانگ» برگزار می شود


گروه کر و موسیقی«ماهبانگ» ۳۱ خرداد ماه در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران روی صحنه می‎رود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی بنیاد آفرینش‌های هنری نیاوران، گروه کر و موسیقی «ماهبانگ» به سرپرستی حمید سوارکارمطمئن ۳۱ خرداد ماه در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران روی صحنه می‌رود.

گروه موسیقی «ماهبانگ» با هدف کمک به حضور موثر هنرمندان نابینا و کم بینا در عرصه موسیقی، معرفی و شناساندن هنرها و توانایی‌های این گروه به جامعه، فراهم آوردن زمینه همکاری نزدیک آنان و تلاش برای از میان برداشتن فاصله میان نابینایان و سایر افراد جامعه و نیز امکان حضور و فعالیت بانوان هنرمند در جامعه در سال ۱۳۹۴ تاسیس شد.

این گروه در سومین جشنواره موسیقی نابینایان و کم بینایان کشور (صدای سپیده) در استان کردستان، شهرستان بانه در رشته موسیقی گروهی، رتبه برتر را در سطح کشور کسب کرده است.

اعضای گروه موسیقی «ماهبانگ» عبارتند از حمید سوارکار مطمئن (سرپرست)، جواد محبوبی (رهبر و کیبورد)، میثم خاتمی نیا (پیانو)، سعید محبوبی (گیتار)، مجتبی ساعی جمال آباد (درام)، ساناز محمدی (کوبه‌ای)، طیبه موسوی (کوبه‌ای و خواننده)، خوانندگان: شیرین برقی، علی مومنی، زهرا محمد دینی، زینت جهانگیری، ندا امیری، محمدرضا راشاد، حمید محبوبی، داوود عروج زاده.

گروه موسیقی «ماهبانگ» پنجشنبه ۳۱ خرداد ماه ساعت ۲۱ در سالن خلیج فارس روی صحنه می‌رود.

منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *