پیشنهاد اصلاح اساس‌‌نامه‌ی خانه‌‌ی موسیقی داده شد

پیشنهاد اصلاح اساس‌‌نامه‌ی خانه‌‌ی موسیقی داده شد


در جلسه‌ی شورای عالی خانه‌ی موسیقی به ریاست فرهاد فخرالدینی و حضور هوشنگ کامکار و دیگر اعضای این شورا

پیشنهاد اصلاح اساس‌‌نامه‌ی خانه‌‌ی موسیقی داده شد

شورای عالی خانه موسیقی ایران در تازه ترین جلسه خود ضمن بررسی مسایل مختلف حوزه موسیقی، نسبت به اصلاح اساسنامه این نهاد صنفی پیشنهادهایی را ارایه داد.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، تازه ترین جلسه شورای عالی خانه موسیقی با بررسی مسایل مختلف مرتبط با نهاد خانه موسیقی و ارایه پیشنهادهایی در حوزه اصلاح اساسنامه این مجموعه برگزار شد. در این جلسه فرهاد فخرالدینی رییس شورا، حسن ریاحی، داود گنجه ای، محمد سریر، هوشنگ کامکار، داریوش پیرنیاکان و حمیدرضا نوربخش مدیرعامل حضور داشتند.

حمیدرضا نوربخش در ابتدای این جلسه گزارشی از عملکرد ماه اخیر خانه موسیقی و همچنین تحولات پیرامون موسیقی به شورای عالی ارایه داد.

شورای عالی خانه موسیقی در این جلسه پس از بحث و تبادل نظر پیرامون مسایل و موضوعات مطرح شده، پیشنهاد کرد در اولین مجمع عمومی فوق العاده خانه موسیقی اساسنامه خانه موسیقی بازبینی شده و بندهایی از اساسنامه اصلاح شود.

این شورا پیشنهاد کرد بندی به اساسنامه خانه اضافه شود که طبق آن اعضای هیات مدیره نمی توانند بیش از دو دوره متوالی عضو این هیات شوند ولی پس از یک دوره «فترت»، نامزدی مجدد آنها برای عضویت در این هیات مدیره بلامانع باشد.

منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *