هوشنگ کامکار: از نیاوردن عنوان «آقا» پیش از نام «شجریان» عذرخواهی می‌کنم

هوشنگ کامکار: از نیاوردن عنوان «آقا» پیش از نام «شجریان» عذرخواهی می‌کنم


هوشنگ کامکار
هوشنگ کامکار

روز گذشته «هوشنگ کامکار»، «شهرام ناظری» و «محمد حسین توتون‌چیان» در نشستی خبری درباره کنسرت خیریه‌ای که سال گذشته (۲۹ آبان ۹۶) در تالار وزارت کشور به نفع زلزله‌زدگان کرمانشاه برگزار شده بود، توضیحاتی ارائه دادند. در این جلسه همچنین تفاهم‌نامه‌ای میان این دو هنرمند و انجمن خیرین مدرسه‌ساز امضا شد.

در این میان، «هوشنگ کامکار» درباره یکی از جملاتی که در آن نشست بیان کرده بود، توضیحاتی به سایت «موسیقی ما» ارائه داده است. سرپرست گروه «کامکارها» در این متن کوتاه نوشته است:
«در جلسه‌ی دیروز که در مورد کنسرت خیریه‌ی گروه موسیقی «کامکارها» با همراهی «شهرام ناظری» برگزار شد، چند خبرنگار سوالات متعددی درباره‌ی کنسرت‌های خیابانی که هیچ ارتباطی با موضوع جلسه نداشت، پرسیدند. علی‌رغم آنکه تمایلی به صحبت دراین‌باره نداشتم، بنا به اصرار دوستان اهل رسانه، ناگزیر دیدگاه خویش را اعلام کردم. متأسفانه از آنجا که این جلسه به صورت حضوری بود و به قاعده‌ی هدف برگزاری نشست، تأملی در این باب نداشتم، کلمه‌ی «آقای» را پیش از نام «شجریان» نیاوردم که از این بابت عذرخواهی می‌کنم؛ اگرچه بقیه‌ی مطالب مورد تأیید بنده است.»

مطالب پربازید

منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *