مدیر دفتر موسیقی به جشنواره موسیقی جوان پیام داد

مدیر دفتر موسیقی به جشنواره موسیقی جوان پیام داد


«سلیقه‌ها آسیبی به جشنواره نزند»

مدیر دفتر موسیقی به جشنواره موسیقی جوان پیام داد

علی ترابی
علی ترابی

علی ترابی مدیرکل دفتر موسیقی وزارت ارشاد با انتشار پیامی به مناسب برگزاری دوازدهمین جشنواره موسیقی جوان ابراز امیدواری کرد سلیقه های اداری آسیبی به شاکله حرفه‌ای و هنری این رخداد وارد نسازد.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، علی ترابی مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در آستانه برگزاری دوازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان پیامی را منتشر کرد.

در متن پیام علی ترابی آمده است:

«شهریور، ماه خوبی است؛ هوا خنک‌تر می‌شود و مسافرت‌ها بیشتر. خانواده‌ها به تکاپوی آمادگی برای آغاز سال تحصیلی می‌افتند و دانش‌آموزان قدر روزهای باقی‌مانده از تعطیلات را بیشتر می‌دانند.

برای موسیقی اما شهریور عید است، اصلا انگار اردیبهشتِ موسیقی ایران است شهریور. شکوفه‌های رنگارنگ موسیقی ایران در این ماه رخ می‌نمایند و جامعه موسیقی ایران به نظاره هنرنمایی فرزندانِ تازه‌ پا به‌ عرصه‌ نهاده خود می‌نشیند. آسمان موسیقی پُر می‌شود از ستاره‌های درخشان و شاد.

جشنواره ملی موسیقی جوان پدیده‌ای است در میان خیل جشنواره‌های ریز و درشت، پر ادعا یا گمنام. جشنواره‌ای حرفه‌ای، بسیار منظم، بی‌ادعا و پرثمر. جشنواره‌ای که دبیری متخصص و اهل فضل دارد و مجریانی پرتلاش و با اخلاص. داورانی طراز اول و استقبالی بی‌نظیر. ضیافت موسیقی ایران.

از همه عزیزانی که در برپایی این جشنواره کوشیده‌اند سپاسگزارم و امیدوارم اعمال سلیقه‌های اداری و وسوسه‌های متداول مدیران فرهنگی هرگز آسیبی به شاکله حرفه‌ای و هنری این رخداد وارد نسازد.»

مطالب پربازید

منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *