مجله‌ای به قیمت ۱۲۰ دانه پسته منتشر شد!

مجله‌ای به قیمت ۱۲۰ دانه پسته منتشر شد!


به گزارش خبرنگار رسانه خبرگزاری فارس، ویژه‌نامه نوروزی مکتوب طنز سه نقطه منتشر شد.

این ویژه‌نامه که چهارمین شماره ماهنامه سه‌نقطه است، از امروز روی پیشخوان دکه‌های مطبوعاتی و توی ویترین کتابفروشی‌هاست.

در این شماره از مکتوب طنز سه‌نقطه یادداشت‌هایی از امرالله احمدجو، مجتبی احمدی، اسماعیل امینی، سعید باباوند، لیلا باقری، مریم حسن‌نژاد، احسان حسینی‌نسب، مرتضی درخشان، محسن رضوانی، علی زراندور، سیدامیر سادات‌موسوی، رضا سعیدی، سیدمحمد صاحبی، گیتی صفرزاده، محمد صمدی، سعید طلایی، احسان عبدی‌پور، کورش علیانی، حسین کلهر، احسان محمدی، احمد ملکوتی‌خواه، سیداکبر میرجعفری، محمدعلی مؤمنی، رضا نساجی و دیگر نویسندگان خواهید خواند و دچار فرح و ابتهاج خواهید شد.

سیاهه حاجات و مناجات، چه و چگونه بنویسیم که همواره حال‌به‌هم‌زن بمانیم، از کازینوی ملی تا اره برقی، اسب‌های توی سرمان را ببریم گنبد باز کنیم بدوند، اسعدالله ایامکم در نوروز باستانی، خیل عظیم مشتاقان دریای خزر، مارکسیسم خوشگلیسم، حاجی فیروز کیست و چرا، و… از عناوین نوشته‌هایی هستند که در تازه‌ترین شماره سه‌نقطه خواهید خواند. همچنین در این شماره سه‌نقطه از هفت‌سین روزآمد و نمادین/کاربردی جدید که با همفکری جمعی از صاحبنظران طراحی شده است رونمایی شده است.

ویژه‌نامه نوروزی سه‌نقطه در ۲۸۸ صفحه و با قیمت ۲۹۰۰۰ تومان منتشر شده است. طبق آخرین محاسبات، با این مبلغ می‌توان بجای مجله، ۱۲۰ الی ۱۳۰ دانه پسته ابتیاع کرد.

همچنین می‌توانید نسخه کاغذی مجله سه‌نقطه را بطور اینترنتی و با ارسال رایگان از سایت ادب‌بوک خریداری کنید:

https://adabbook.com/مجله-سه-نقطه-شماره-۴

منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *