«عاشق اهلی» دومین آلبوم رسمی خواننده 18 ساله پاپ

«عاشق اهلی» دومین آلبوم رسمی خواننده 18 ساله پاپ


دومین آلبوم رسمی «متین معزپور» خواننده جوان و ۱۸ ساله پاپ درسال جدید منتشر می‌شود تا این هنرمند جوان به عنوان اولین خواننده ای که دو آلبوم موسیقی مجوز دار تا سن ۱۸ سالگی روانه بازار می کند رکوردی جدید را ثبت کرده باشد.

به گزارش«موسیقی ما»، متین معزپور که سال گذشته قطعات نخستین آلبوم رسمی خود را در حالی در ۱۷ سالگی منتشر کرد که به نوعی جوان ترین خواننده پاپ بعد از انقلاب به حساب می‌آمد. این خواننده تمام مراحل اخذ مجوزهای دومین آلبوم رسمی خود را نیز گذرانده و قطعات این آلبوم به مرور در اختیار دوستداران موسیقی قرار خواهند گرفت.

وی که در حال حاضر دانشجوی رشته ی موسیقی نیز هست درسال گذشته حدود ده قطعه از آلبوم اولش «قلب آواره» را در فضای مجازی منتشر کرد که از آن جمله می‌توان به قطعاتی چون: بی تو ، بی وفا، قلب آواره و… اشاره کرد.

معزپور در حالی همه مجوزهای دومین آلبوم رسمی خود به نام «عاشق اهلی» را دریافت کرده که کلیه ترانه های این آلبوم از آثار پیام معزپور است و تنظیم این قطعات را نیز محمد کلهر انجام داده است.

مجوز آلبوم جدید این خواننده جوان توسط موسسه فرهنگی هنری «صدای هنر» اخذ شده است و قطعات این آلبوم به زودی روانه بازار موسیقی کشور خواهد شد.

منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *