«عاشقانه‌های خیابان» روی صحنه تئاتر

«عاشقانه‌های خیابان» روی صحنه تئاتر


«ژاله صامتی» بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون که سال گذشته با نمایش «محبوبه‌ها» به تئاتر آمد و حضور موفقی را تجربه کرد، به خبرنگار تئاتر خبرگزاری فارس گفت:‌ امسال تصمیم گرفتم در یک نمایش دیگر حضور پیدا کنم که با پیشنهاد شهرام گیل آبادی روبه روشدم و آن را پذیرفتم.

وی در ادامه افزود: نمایش «عاشقانه‌های خیابان» یک درام اجتماعی ایرانی است که به کارگردانی شهرام گیل آبادی به صحنه سالن سمندریان تماشاخانه ایرانشهر خواهد رفت.

صامتی با اشاره به اینکه تمرینات این نمایش را چند جلسه‌ای است که شروع کرده‌اند، گفت:‌ اجرای ما از ۲۸ خرداد ماه در ایرانشهر آغاز می‌شود.

این بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون اظهار داشت: همه تلاشم این است که با تئاتر ارتباط خوب و مؤثری داشته باشم، سال گذشته هم که در نمایش «محبوبه‌ها» حضور پیدا کردم و دو سال پیش هم نمایش «یادم تو را فراموش» را اجرا کردم، منتها اولین اولویتم کار بازیگری است و سپس به کارگردانی فکر می‌کنم.

وی در پایان گفت: به نظرم بازیگر باید در هر نقشی که ایفا می‌کن،د ارتباط مؤثری با تماشاگر برقرار کند و در این صورت است که موفق خواهد بود، بدون این ارتباط نتیجه‌ای از انتقال حس و حال ایجاد نمی‌شود.

منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *