شهرام زندی با دو آلبوم جدید می‌آید

شهرام زندی با دو آلبوم جدید می‌آید


شهرام زندی
شهرام زندی

شهرام زندی خواننده می‌گوید در حال حاضر چند تک‌آهنگ در دست انتشار دارد که به‌زودی منتشر می‌شود و چهار قطعه جدید نیز برای صداوسیما آماده کرده‌ است.

شهرام زندی خواننده در گفت‌وگو با خبرنگار موسیقی هنرآنلاین، گفت: هم‌اکنون در تدارک و برنامه‌ریزی برای انتشار دو آلبوم هستیم که این دو اثر تا پایان سال جاری منتشر می‌شود.

این خواننده افزود: اشعار و قطعات این آثار متفاوت است و ژانر آن‌ها راک، پاپ شرقی و …. است. برای همکاری به دنبال اسم‌ورسم افراد نبودم، بلکه مهم بود با کسانی همکاری کنم که آثار خوبی خلق کنیم.

زندی تأکید کرد: در حال حاضر چند تک‌آهنگ با عنوان “قلمرون”، “آروم آروم”، “فال حافظ” و “سرنوشت” در دست انتشار دارم که مجوز این آثار صادر شده است و به‌زودی منتشر می‌شود. همچنین چهار قطعه جدید برای صداوسیما آماده کرده‌ام که قطعه “سرنوشت” به‌زودی منتشر می‌شود و من این اثر را خیلی دوست دارم زیرا یک کار رمانتیک است.

این خواننده درباره وضعیت موسیقی خاطرنشان کرد: من سال ۱۳۷۶ کار موسیقی را شروع کردم و هنرمندانی که در آن سال‌ها فعالیت می‌کردند با دل و جان کار می‌کردند و چون تمامی کارها دلی بود در ذهن‌ها ماندگار می‌شد. امروزه پول به هنر ضربه‌های جبران‌ناپذیری زده است. در گذشته هم بود ولی پول در مرحله دوم قرار داشت و در مرحله اول عشق و علاقه بود و به همین دلیل آثار ماندگاری خلق می‌شد.

منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *