سیامک آقایی «یورش» را روی صحنه می‌برد

سیامک آقایی «یورش» را روی صحنه می‌برد


هشتم و نهم شهریورماه سال ۹۷

سیامک آقایی «یورش» را روی صحنه می‌برد

http://musiceiranian.ir/نوازنده و آهنگساز موسیقی ایرانی روزهای هشتم و نهم شهریورماه سال ۹۷ تازه ترین کنسرت خود را با عنوان «یورش» در تالار اندیشه حوزه هنری روی صحنه می برد.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، سیامک آقایی آهنگساز و نوازنده سنتور روزهای هشتم و نهم شهریورماه سال ۹۷ کنسرت «یورش» را در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار می کند. این نوازنده در کنسرت پیش رو، قطعات جدیدی را در قالب گروه نوازی با همراهی یک خواننده جوان به مخاطبان ارایه خواهد کرد.

سیامک آقایی آهنگساز و سرپرست گروه، دانیال معمارنژاد خواننده، شروین مهاجر نوازنده کمانچه آلتو، مهرزاد اعظمی کیا نوازنده تار، پیام جوانی نوازنده تارباس، نیما جوزی نوازنده نی و همایون جهانشاهی نوازنده تمبک گروه اجرایی کنسرت را تشکیل می دهند.

سیامک آقایی پیش از این به مدت چهار سال در حال برگزاری تور «باز عشق» در سرتاسر ایران بود که این تور پس از ۵۲ اجرا در شهر بیجار به پایان رسید. «باز عشق» علاوه بر مراکز استان‌ها در شهرهای کوچکتری چون تربت حیدریه، ورامین، بابل، گلپایگان، مراغه، اهر، شهرضا، بهبهان، خرمشهر، امیدیه، اجرا شده است.

آقایی در پنج سال گذشته ضمن اجرای تور کنسرت «باز عشق» تمرکز جدی بر مسئله آموزش داشته و تعداد زیادی مسترکلاس در زمینه سنتور نوازی، بداهه نوازی، موسیقی ایرانی در شهرهای مختلف ایران برگزار کرده است. وی چندین ماه است که در حال آماده سازی نسخه تصویری کنسرت «باز عشق» در تالار وحدت است.

آقایی پیش از این هم در سال ۱۳۹۰ کنسرت «یاد باد» را در قالب یک مجموعه ویدئویی- تصویری منتشر کرد. در این اثر سالار عقیلی و پدرام خاورزمینی نوازنده تمبک، آقایی را همراهی می کردند.

منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *