ستاره سریال نهنگ آبی در تولد ۴۷ سالگی | عکس

ستاره سریال نهنگ آبی در تولد ۴۷ سالگی | عکس


ستاره سریال نهنگ آبی در تولد ۴۷ سالگی | عکس

حمیدرضا آذرنگ بازیگری که امسال با دو سریال نون.خ و روزهای بیقراری ۲ مهمان خانه های مردم در تلویزیون بود یکی از چهره های شناخته شده دنیای هنر است که هنرمندان اهل تئاتر او را به خوبی می شناسند.
حمیدرضا آذرنگ امروز دوم خرداد تولد ۴۷ سالگی اش را جشن گرفت و با انتشار پستی درباره ۴۷ سالگی نوشت.
حمیدرضا آذرنگ ۲ خرداد ۱۳۵۱ در تهران متولد شد و امروز تولد ۴۷ سالگی اش را جشن گرفت.
حمیدرضا آذرنگ با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت : هزار سال زیسته ام انگار و چقدر عددها دروغ حقنه می کنند به آماری که جز خودمان هیچ کس نمی داند که برایِ رسیدن به هر بهارِ تازه ی عمر ما هزار زمستانِ رنج را زیسته ایم و مُرده ایم و هنوز هر روز برایِ امیدِ به شادیِ بازماندگانِ مان رویِ برهوتِ لبانِ مان لبخند می کاریم…..
کاش در امروزِ چهل و هفت سالگی،سنِ واقعی ام را می دانستم….
حمیدرضا آذرنگ حضور در دنیای هنر را با بازیگری تئاتر آغاز کرد و از سال ۷۸ با بازی در یک نمایش به دنیای بازیگری وارد شد و در همین سال در اولین سریالش به نام نیمه گمشده ایفای نقش کرد.
حمیدرضا آذرنگ از چهره های شناخته شده دنیای تئاتر است که علاوه بر بازیگری در زمینه نویسندگی و کارگردانی هم حضور فعالی را تجربه کرده است و همسرش ساناز بیان هم از چهره های شناخته شده تئاتر است .
سریال نون.خ به کارگردانی سعید آقاخانی جدیدترین سریال حمیدرضا آذرنگ بود که نوروز ۹۸ از شبکه یک سیما پخش شد و مورد استقبال قرار گرفت.
پیلوت ، غلامرضا تختی ، آباجان ، تنگه ابوقریب ، دو طبقه روی پیلوت ، آذر ، بیست و یک روز بعد ، قاتل اهلی ، سمفونی تولد و … از دیگر فیلم های سینمایی حمیدرضا آذرنگ هستند.

منبع: آخرین خبر

لینک کوتاه مطلب : https://musiceiranian.ir/?p=262414

تازه ترین مصاحبه های تصویری اختصاصی موسیقی ایرانیان

منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *