خاطرات رضا بنفشه‌خواه از حضور در سریال «آینه عبرت»

خاطرات رضا بنفشه‌خواه از حضور در سریال «آینه عبرت»


به گزارش خبرگزاری فارس، قسمت چهارم از مجموعه مستند پرتره «رخ» به تهیه‌کنندگی «سیدمازیار هاشمی» امروز با موضوع زندگی «رضا بنفشه‌خواه» روی آنتن شبکه مستند می‌رود.

بنا بر این گزارش، چهارمین قسمت از این مجموعه که «پشت دیوار باغ» نام دارد، به نویسندگی و کارگردانی سهیل سلیمی ساخته شده و امروز -۴ فروردین ماه- ساعت ۱۵ پخش می‌شود. این قسمت به زندگی «رضا بنفشه‌خواه» هنرمند پیشکسوت می‌پردازد.

او در این مستند به خاطرات حضورش در سریال «آینه عبرت» اشاره کرد و گفت: بعد از بازی در سریال آینه عبرت مردم جلویم را می‌گرفتند و می‌گفتند تو واقعاً بلدی بخندی؟!

بنا بر این گزارش، این مجموعه در ١٧ قسمت ۶٠ دقیقه‌ای تهیه و تولید شده و به زندگی و آثار هنرمندانی همچون حسن فتحی، سیروس الوند، ثریا قاسمی، همایون اسعدیان، بیژن بیرنگ، امین تارخ، سیروس گرجستانی، حبیب دهقان نسب، شهره سلطانی، سعید نیکپور، سیاوش طهمورث، میکائیل شهرستانی، احمد نجفی، جمشید گرگین، رضا بنفشه‌خواه، قاسم زارع و مهران رجبی می‌پردازد.

کارگردانی این مجموعه آثار را سهیل سلیمی، بهزاد خداویسی، مهدی زنگنه، شهره سلطانی، بهروز پناهنده، سعید عباسی، روح اله مهرابی، مهدی بوستان پرور و سیاوش گرجستانی بر عهده داشته‌اند.

مجموعه مستند پرتره «رخ» در ایام نوروز هر روز ساعت ۱۵ به روی آنتن می‌رود و تکرار آن ساعت ۲۴ پخش خواهد شد.

منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *