آلبوم «هماگون» با صدای «وحید تاج» منتشر شد

آلبوم «هماگون» با صدای «وحید تاج» منتشر شد


به آهنگسازی «محمدرضا دستگاهدار»

آلبوم «هماگون» با صدای «وحید تاج» منتشر شد

آلبوم موسیقی ایرانی «هماگون» با صدای «وحید تاج» و آهنگسازی «محمدرضا دستگاهدار»، توسط پخش موسیقی «رها» منتشر شد.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، آلبوم «هماگون» به آهنگسازی «محمدرضا دستگاهدار» و صدای «وحید تاج»، خواننده شناخته شده موسیقی کشورمان، در قالب ۱۲ قطعه بعناوین «شیدا»، «تکنوازی تار»، «مهرآیین»، «فراق»، «یلدا»، «ساز و آواز سنتور»، «برگریزان»، «ساز و آواز نی»، «لاله عذار»، «سودای دل»، «تکنوازی کمانچه» و «وصال» به اجرا در آمده است.

«محمد رضا دستگاهدار» ضمن آهنگسازی این اثر، سرپرستی مجموعه را بر عهده داشته، «جمال سادات» تنظیم قطعات و «صادق نوری» و «سینا جهان آبادی»، میکس و مسترینگ آن را انجام داده اند.

«سینا جهان آبادی»، «حسین رضایی نیا» و « پاشا هنجنی»، به عنوان نوازنده میهمان در این آلبوم به هنرنمایی پرداخته اند.

به زودی … وحید تاج متولد ۱۳۶۲ در دزفول)، خوانندگی را از کودکی آغاز کرده و شاگرد محمد رضا شجریان بوده است. او فارغ التحصیل لیسانس موسیقی و فوق لیسانس آهنگسازی از دانشگاه سوره تهران است و طی این سالها، از حضور «محمد رضا شجریان»، «علی تاج»، «حمید رضا نوربخش»، «مظفر شفیعی» و «کریم صالح عظیم» در زمینه آواز و «مصطفی کمال پورتراپ»، «شریف لطفی»، «تقی ضرابی»، «کیاووش صاحب نسق»، «نادر مشایخی»، «وارطان ساهاکیان»، «امیر حسین اسلامی» و «میلاد عمرانلو» در عرصه آهنگسازی بهره جسته است.

شایان ذکر است که آلبوم موسیقی «هماگون» با صدای «وحید تاج»، از سوی پخش موسیقی «رها» روانه بازار شده و علاقمندان می توانند جهت تهیه نسخه فیزیکی و اورجینال اثر، به مراکز معتبر فروش در بازار موسیقی مراجعه نمایند.

منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *