آلبوم «نسیم سحر» راهی بازار شد

آلبوم «نسیم سحر» راهی بازار شد


به آهنگسازی سید مرتضی نبوی و خوانندگی سید مهدی نبوی

آلبوم «نسیم سحر» راهی بازار شد

آلبوم «نسیم سحر» به آهنگسازی سید مرتضی نبوی و خوانندگی سید مهدی نبوی، از سوی مرکز فرهنگی و هنری پارپیرار راهی بازار موسیقی شد. این در حالیست که همزمان با نشر اثر، می توان آن را از طریق ریتمو، بصورت آنلاین و قانونی خریداری کرد.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»،  نسیم سحر، تازه ترین اثر موسیقایی با صدای سید مهدی نبوی است که آهنگسازی آن را سید مرتضی نبوی بر عهده داشته و در فضایی از موسیقی کلاسیک ایرانی، در قالب ۹ قطعه به عناوین «پیش درآمد»، «ساز و آواز۱»، «چهار مضراب سنتور»، «ساز و آواز۲»، «تصنیف جام گلنار»، «ساز و آواز۳»، «چهار مضراب تار»، «ادامه ساز و آواز» و «تصنیف سرو و گل» به اجرا در آمده است.

اشعار انتخاب شده در این آلبوم از سروده های شاعران کهن، حافظ و مولانا بوده و از نوازندگانی که در این مجموعه همکاری داشته اند می توان به سید مرتضی نبوی، علیرضا خشنودی، اسماعیل کاظمی و کیوان قربانی اشاره کرد.

شایان ذکر است که آلبوم موسیقی ایرانی نسیم سحر با آهنگسازی سید مرتضی نبوی و آواز سید مهدی نبوی، توسط مرکز فرهنگی و هنری پارپیرار منتشر شده و علاقمندان می توانند نسخه فیزیکی و اورجینال اثر را از مراکز معتبر فروش در بازار موسیقی تهیه و یا نسبت به خرید آنلاین و قانونی آن از طریق سایت www.ritmo.ir اقدام نمایند.

منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *