آلبوم موسیقی «سکانس بهشت» منتشر شد

آلبوم موسیقی «سکانس بهشت» منتشر شد


به آهنگسازی «بهزاد عبدی»

آلبوم موسیقی «سکانس بهشت» منتشر شد

آلبوم موسیقی «سکانس بهشت» به آهنگسازی «بهزاد عبدی»، توسط مرکز «نشر و پخش جوان» منتشر شد. این در حالیست که همزمان با نشر اثر، می توان آنرا از طریق سایتهای «ریتمو» و «نواک»، بصورت آنلاین و قانونی خریداری کرد.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، «سکانس بهشت»، منتخبی از موسیقی فیلم هایی است که به آهنگسازی «بهزاد عبدی» صورت گرفته و در قالب یک آلبوم با ۳۰ قطعه از جمله موسیقی فیلم های «متروپل»، «آمین خواهم گفت»، «دهلیز»، «چشم»، «برف روی شیروانی داغ»، «عقاب صحرا»، «خانه پدری»، «زبان مادری» و «از یاد رفته» که برخی از این قطعات را «محمد معتمدی» خواننده شناخته شده موسیقی کشورمان خوانده است، گرد آوری و منتشر شده است.

در اجرای این قطعات، بخش هایی را «ارکستر ناسیونال اوکراین» به رهبری «ولادیمیر سیرنکو»، «کوینتت ناسیونال اوکراین»، «کوارتت کولگیوم» و بخش هایی دیگر را «علی جعفری پویان»، «مهدی عبدی» و «بابک صفر نژاد» بر عهده داشته اند.

«بهزاد عبدی» متولد ۱۳۵۲ در تهران است که فعالیت خود را از ۱۳۷۷ آغاز کرده و در ۱۳۸۲ برای ادامه تحصیل به اوکراین سفر کرد. او آثار خود را با «ارکستر فیلارمونیک کیِف»، «رادیو کمپانی اوکراین» و «ارکستر ناسیونال اوکراین»، با رهبران طراز اول این کشور، اجرا و ضبط کرده است.

شایان ذکر است که منتخب موسیقی فیلم «سکانس بهشت» از «بهزاد عبدی»، از سوی مرکز «نشر و پخش جوان» راهی بازار موسیقی شد و علاقمندان می توانند جهت تهیه نسخه فیزیکی و اورجینال اثر، به مراکز معتبر فروش در بازار موسیقی مراجعه و یا نسبت به خرید آنلاین و قانونی آن از طریق سایت های نواک به آدرس www.navaak.com و ریتمو به آدرس ritmo.ir اقدام نمایند.

منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *