آلبوم موسیقی «درون کوچ» منتشر شد

آلبوم موسیقی «درون کوچ» منتشر شد


از نگین زمردی توسط نشر هرمس

آلبوم موسیقی «درون کوچ» منتشر شد

آلبوم موسیقی درون کوچ از نگین زمردی، از سوی نشر هرمس راهی بازار موسیقی شد. این در حالیست که خرید قطعات این آلبوم نیز از طریق سایت ریتمو و شنیدن آنلاین آثار از طریق سایت نواک امکان پذیر است.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، اثر تازه درون کوچ از نگین زمردی با اجرای ارکستر مترو پولیتن پراگ به رهبری باربد بیات و کنسرت مایستری ردک کریژانوسکی، در قالب ۹ قطعه به نام های outburst, Ascent,Descent, Departure, perdition, Beyond, Migration, InMigration, Ardor to Migrate به اجرا در آمده است.

تهیه کنندگان این اثر رامین صدیقی و نگین زمردی هستند و ضبط آن در استودیو رادیو تلویزیون چک با صدابرداری پاول ریدوسکو و دستیاری رومن اسکنیر صورت گرفته است. همچنین علی بوستان به عنوان طراح گرافیک، با مجموعه همکاری داشته است.

شایان ذکر است که آلبوم درون کوچ از نگین زمردی توسط نشر هرمس منتشر شد. علاقمندان می توانند نسخه فیزیکی و اورجینال اثر را از مراکز معتبر فروش در بازار موسیقی تهیه نمایند. ضمنا خرید دیجیتال این اثر از طریق سایت ریتمو به آدرس ritmo.ir و شنیدن آنلاین قطعات از طریق www.navaak.com امکان پذیر است.

منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *