آلبوم «تجسم یک رویا» شنیدنی شد

آلبوم «تجسم یک رویا» شنیدنی شد


از «فرید ابراهیمی»

آلبوم «تجسم یک رویا» شنیدنی شد

آلبوم «تجسم یک رویا» از «فرید ابراهیمی»، توسط مؤسسه فرهنگی و هنری «آوای مهر میهن»، راهی بازار موسیقی شد. این در حالیست که همزمان با نشر اثر، می توان آنرا از طریق سایت «ریتمو»، بصورت آنلاین و قانونی خریداری کرد.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، آلبوم «تجسم یک رویا» تازه ترین اثر از «فرید ابراهیمی» است که در فضایی از موسیقی پاپ و مشتمل بر ۸ قطعه بی‌کلام به نام های «جوانه»، «تجسم یک رویا»، «تئاتر شهر»، «پاییز سرگشته»، «محبوب»، «فریاد بی صدا»، «تانگو با رویا» و «تنهایی با یک مرد» به اجرا در آمده است.

در این اثر، «وحید کریمی»، «ارسلان صوفی»، «متین کاشانکی»، «حامد فولاد قلم»، «مجتبی کاشانکی»، «شهروز کلیایی»، «محمد چنگیزی»، «امید غلامعلی نژاد»، «مهرداد اخلاقی»، «سینا زند»، «محمدرضا چاره خواه»، «محمد نوش زاد»، «مهدی نوری»، «فرید ابراهیمی»، «فرید حاجی حیدری»، «طنین کاشانکی»، «مرسل وطنی»، «نیما هاتف»، «حمید آهازان» و «احمد بی ریاکار»، به نوازندگی پرداخته اند.

شایان ذکر است که آلبوم بی کلام «تجسم یک رویا» از «فرید ابراهیمی»، توسط مؤسسه فرهنگی و هنری «آوای مهر میهن» منتشر شده و علاقمندان می توانند جهت تهیه نسخه فیزیکی و اورجینال اثر، به مراکز معتبر فروش در بازار موسیقی مراجعه و یا نسبت به خرید آنلاین و قانونی آن از طریق سایت www.ritmo.ir اقدام نمایند.

منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان Musiceiranian.ir

منبع: سایت خبری و تحلیلی موسیقی ایرانیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *